Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

PCH Workforce
Holandia
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 38455, z dnia 2008-01-03

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy posiadającą przedstawicielstwo w Holandii. Aktualnie dla naszego kontrahenta - lidera w przemyśle stoczniowym, poszukujemy:

Spawacz

Miejsce pracy: Holandia

Nr Ref.: sp / Hol / 08

Opis stanowiska

Rutynowe zadania i obowiązki na stanowisku Spawacza, wykonującego pracę w przemyśle stoczniowym.

Wymagania

- doświadczenie na w/w stanowisku - spawanie metodami MIG/MAG - posiadanie odpowiednich certyfikatów, - znajomość języka obcego w stopmiu komunikatywnym - precyzja i dokładność w wykonywaniu czynności i powierzonych obowiązków

Oferujemy

- legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami - roczny kontrakt z możliwością przedłużenia - wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wypłacane w systemie tygodniowym - zwrot kosztów transportu - pomoc w załatwieniu formalności rejestracyjnych w Holandii - organizację transportu do i z pracy lub ryczałt za używanie własnego środka lokomocji