Zobacz więcej ofert pracy

Spawacz

Prowork
Wielka Brytania, Leeds
praca stacjonarna
6927 dni temu

Ogłoszenie numer: 12821, z dnia 2005-07-29

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat za pośrednictwo pracy.

Spawacz

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Leeds

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Leeds, Anglia Obowiązki: praca jako spawacz w firmie produkującej pojazdy samochodowe i cysterny.

Wymagania

Dobra znajomość języka angielskiego, doświadczenie w spawaniu stali metodą MIG oraz umiejętność czytania rysunku technicznego. Spawanie aluminium i stali nierdzewnej metodą TIG oraz wiedza z zakresu budowy samochodów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała, od zaraz Wynagrodzenie: od 8 funtów/godz brutto.