Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Ukraina
Spawacz Wysokościowy / Monter / Instalator Gsm

WaveNet Sp. z o.o.
Ukraina, Lwów/łuck
praca stacjonarna
7012 dni temu

Ogłoszenie numer: 11251, z dnia 2005-05-04

WaveNet Sp. z o.o. - zajmujemy się dostarczaniem, instalacją i obsługą łączy internetowych

Miejsce pracy: Ukraina, Lwów/łuck

Opis stanowiska

Praca przy budowie nowej sieci telefonii komórkowej na Ukrainie. Małe zespoły, międzynarodowe towarzystwo, możliwość rozwoju. Chcesz pracować? Przyślij nam swoje CV dziś, a za 3 dni możesz już zacząć zarabiać!

Wymagania

-ukończone kursy i szkolenia uprawniające do wykonywania zawodu mile widziane; -dokładność i staranność; -zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu zleconej pracy, -umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

-praca stała, -wysokie wynagrodzenie, -mozliwość rozwoju zawodowego.