Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
SPAWACZ TIG (rury)

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6261 dni temu

Ogłoszenie numer: 30749, z dnia 2007-06-25

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną wie dokładnie, jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Nie pobieramy żadnych opłat (Certyfikat MGiP nr 3630/1b).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Spawanie metoda TIG rur ze stali nierdzewnej o średnicy do 1000 mm w przemyśle petrochemicznym.

Wymagania

• doświadczenie w spawaniu rur ze stali nierdzewnej metoda TIG • mile widziane uprawnienia TIG H-L045 i doświadczenie w przemysle petrochemicznym lub gazowym

Oferujemy

Pierwsze 6 miesięcy: • wynagrodzenie podstawowe (39 godzin) 9,00GBP/godz brutto • nadgodziny 12,60 GBP/godz brutto • niedziele 16,20 GBP/godz brutto Po 6 miesiącach: • wynagrodzenie podstawowe (39 godzin) 11,00 GBP/godz brutto • nadgodziny 15,40 GBP/godz brutto • niedziele 19,80 GBP/godz brutto Średnio 53 godziny pracy/ tydzień Gwarantowane 2 weekendy w miesiącu Zapewnione zakwaterowanie – płatne przez pracownika