Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dania
Spawacz-Slusarz

Jobteamdanmark
Dania, Esbjerg i okolica
praca stacjonarna
6201 dni temu

Ogłoszenie numer: 33155, z dnia 2007-08-23

Jestesmy agencja posrednictwa pracy w Esbjergu, Dania w nazwie Jobteamdanmark. Posiadamy 6 oddzialow w Dani, 5 znich jest na najwiekszej wyspie Jutlandi. Od roku1997 satrudniamy dobrych i zkvalikowanych prasownikow, dla naszuch klientuw.

Miejsce pracy: Dania, Esbjerg i okolica

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko SPAWACZ w metodah z NORMĄ PN-EM 287-1 MIG-136/136, MAG-131 albo TIG-141. Dodatkowe w oslonie gazow-133 albo 111 ale nie pszymusownie.

Wymagania

•Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum sredni; •Wykształcenie i doświadczenie przy obsłudze maszyn, jako slusarz lub lutownik •Posiadanie aktualnenego certyfikatu lub majac go zrobionego nie wiecej niz 5 lat temu

Oferujemy

•6 msc kontrakt z agencja posrednictwa, a po 6 msc z durza mozliwoscia nap pace stale, bezposrednio w firme •Praca na podstawie umowy o pracę •Stawka od 65zl brutto na godzine •Maximum 37 godzin tygodniowo •Możliwość nadgodzin •Pomoc w znalezieniu mieszkania, wypelnieniu paprerow, zameldowaniu w kraiu oraz otwozenia konta