Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Portugalia
Spawacz / ślusarz

QUICK JOB
Portugalia, Centralna Portugalia
praca stacjonarna
6537 dni temu

Ogłoszenie numer: 23707, z dnia 2006-10-25

QUICK JOB

Jako Agencja pośrednictwa pracy poszukujemy pracowników dla portugalskiej firmy.

Miejsce pracy: Portugalia, Centralna Portugalia

Nr Ref.: SP 2006

Opis stanowiska

Spawacze i ślusarze do Fabryki Mechaniki Metalowej Osoby z doświadczeniem w budowie konstrukcji metalowych Znajomość procesu TIG i aluminium Umiejętność odczytu i interpretacji rysunku technicznego Umiejętność pracy w zespole Kompetencje interpersonalne Jeśli posiadają dyplom, mogą być w fazie dokształcanie, doskonalenia. Nie jest wymagana znajomość języków obcych Stałe miejsce pobytu - S. Jorge - Porto de Mós - Portugalia, centralna część Nie potrzebne będą żadne narzędzia własne Czas pracy: 48 godzin tygodniowo 2 dni wolne/miesiąc - możliwość negocjacji Stawka: 5-6 Euro za godzinę pracy - z możliwością negocjacji Firma pokrywa koszty przejazdu, zapewnia zakwaterowanie i jeden posiłek dziennie

Wymagania

Osoby z doświadczeniem w budowie konstrukcji metalowych Znajomość procesu TIG i aluminium Umiejętność odczytu i interpretacji rysunku technicznego Umiejętność pracy w zespole Kompetencje interpersonalne Jeśli posiadają dyplom, mogą być w fazie dokształcanie, doskonalenia.

Oferujemy

Czas pracy: 48 godzin tygodniowo 2 dni wolne/miesiąc - możliwość negocjacji Stawka: 5-6 Euro za godzinę pracy - z możliwością negocjacji Firma pokrywa koszty przejazdu, zapewnia zakwaterowanie i jeden posiłek dziennie kontrakt 6 miesięczny