Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Software Test Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6029 dni temu

Ogłoszenie numer: 38899, z dnia 2008-01-21

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2441-07

Opis stanowiska

- projektowanie systemów testowych oraz pisanie specyfikacji dla Windows i aplikacji sieciowych- prowadzenie manualnych i zautomatyzowanych testów opartych na specyfikacjach oraz raportowanie wyników testów- konfiguracja oraz utrzymanie wyposażenia laboratorium testowego- projektowanie i implementacja infrastruktury oraz skryptów dla zautomatyzowanych testów

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne lub elektroniczne- doświadczenie w testowaniu oprogramowania- dobra znajomość systemu Windows oraz budowy aplikacji sieciowych- znajomość TCP/IP network oraz Microsoft SQL Server- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na sporządzanie dokumentacji technicznej w jasny i zrozumiały sposób- umiejętność pracy w grupie- zdolności analityczne- mile widziana znajomość języków skryptowych- znajomość środowiska programowania Power Builder - znajomość ASP/NET w rozwoju usług sieciowych

Oferujemy

- dostęp do najnowszych technologii- rozwój zawodowy- liczne szkolenia krajowe i zagraniczne- udział w międzynarodowych projektach