Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Ślusarz narzędziowy Frezer CNC Tokarz CNC

Superite Tools Ltd
Wielka Brytania, Walsall
praca stacjonarna
4753 dni temu

Ogłoszenie numer: 169330, z dnia 2011-10-14

Więcej info:www.superitetools.co.uk lub www.superiteprecision.co.uk

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Walsall

Opis stanowiska

  • Istniejąca od 1955 roku firma w dobrej kondycji finansowej z duża ilością zleceń poszukuje pracowników do pracy na terenie Anglii.
  • Ślusarza narzędziowego z min. 10 letnim doświadczeniem przy produkcji i naprawie form wtryskowych. Wymagane umiejętność szlifowania ,zamykania na tusz i polerowania do gradacji 400.
  • Frezera CNC z min. 10 letnim doświadczeniem w programowaniu i obróbce pojedynczych detali.
  • Wymagana umiejętność programowania w systemie Heidenhain ,obróbka i samokontrola jakości wykonania.
  • Tokarza CNC z min. 10 letnim doświadczeniem .
  • Wymagana umiejętność programowania jednostkowych robót w systemie Fanuc.
  • Ustawienia maszyny,obróbki i kontroli wykonanego detalu.

Wymagania

  • 10 lat w zawodzie

Oferujemy

  • Oferujemy elastyczny czas pracy w godz.7-18 . Praca w soboty tylko w nagłych wypadkach.
  • Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie . Średnie tygodniowe zarobki dla obecnie zatrudnionych 6 polaków to 450-550 funtów przy 44-48 godzinnym tygodniu pracy .
  • Zapewniamy wspólny samochód i zakwaterowanie z dwoma innymi polakami we w pełni umeblowanym domu.