Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
ŚLUSARZ, SPAWACZ / KOTLARZ - do wykonywania filtrów

Work Express Sp. z o.o.
Francja
praca stacjonarna
5522 dni temu

Ogłoszenie numer: 71689, z dnia 2009-08-04

Dla naszego Klienta francuskiej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Miejsce pracy: Francja

Opis stanowiska

Praca od września !!!
  • wykreślanie,
  • cięcie,
  • szlifowanie,
  • nawijanie blachy,
  • formowanie,
  • montaż,
  • sczepianie,
  • spawanie TIG - praca na cienkiej blasze ok 6mm.

Wymagania

  • aktualnego Certyfikatu 141 (mile widziany również certyfikat 135/136)
  • doskonałej znajomości rysunku technicznego
  • minimum 10 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pełne ubezpieczenie
  • zakwaterowanie
  • na miejscu we Francji opiekę koordynatora