Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Finlandia
Site Manager

WaveNet Sp. z o.o.
Finlandia, Pori/Rauma
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 142530, z dnia 2011-04-18

www.wavenet.pl

Miejsce pracy: Finlandia, Pori/Rauma

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją projektu
  • przygotowanie dokumentacji wykonawczej (na podstawie dostarczonej przez inwestora) dla pracowników oraz powykonawczej dla inwestora

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. średnia
  • umiejętność koordynowania pracy zespołu i definiowanie priorytetów
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne, systematyczność, dokładność,
  • planowanie i zarządzanie siłą roboczą
  • doświadczenie na stanowisku manager/kierownik projektu/kierownik budowy
  • doświadczenie w prowadzeniu prac wykonawczych (instalacje elektryczne SN/NN, instalacje systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej np. Simatic, automatyka budynków HVAC, BMS, oświetlenie
  • wiedza z zakresu systemów automatyki budynków będzie dodatkowym atutem (głównie Fire Safety- systemy przeciwpożarowe ppoż., dodatkowe: HVAC- klimatyzacja, wentylacja; Video Surveillance- telewizja przemysłowa CCTV, Access Control- kontrola dostępu, DSO- dźwiękowy system ostrzegawczy np. Praesido)
  • znajomość AutoCad oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej wykonawczej oraz powykonawczej)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość systemów Simens SBT (systemów Fire Safety i innych)
  • doświadczenie w negocjowaniu i przygotowaniu ofert oraz kosztorysowaniu

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku dla renomowanej firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju osobistego, zdobywanie nowej wiedzy i umijętności