Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Serwisant Drogowych Maszyn Budowlanych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5791 dni temu

Ogłoszenie numer: 50063, z dnia 2008-09-15

Klient Banku Danych o Inżynierach - międzynarodowy koncern z branży maszyn drogowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3626-08

Opis stanowiska

- wyjazdowy serwis maszyn drogowych przy wykorzystaniu samochodu serwisowego - zamawianie części zamiennych- raportowanie działań serwisowych- rozliczanie delegacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (preferowane mechaniczne lub elektroniczne)- doświadczenie w serwisowaniu maszyn (najlepiej drogowych)- znajomość zagadnień z dziedziny hydrauliki- umiejętność czytania schematów elektronicznych- mile widziana znajomość języka niemieckiego- miejsce zamieszkania: najchętniej okolice Wrocławia - Legnicy- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- stałe zatrudnienie w stabilnej, renomowanej firmie- szkolenia w kraju i za granicą