Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Senior Support Worker/opieka Nad Osobami Starszymi

Prowork
Wielka Brytania, Cały Kraj
praca stacjonarna
6942 dni temu

Ogłoszenie numer: 12673, z dnia 2005-07-14

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Cały Kraj

Opis stanowiska

Praca w domach opieki nad osobami starszymi na terenie północnej Anglii i Szkocji.

Wymagania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi itp. ; dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Stawka 6.5-7.0 funtów/godz brutto; szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji (certyfikat dot. opieki uznawany na terenie całej Wielkiej Brytanii)