Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior PHP Developer

PDO-CONSULTING UG & Co.KG
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
3024 dni temu

Ogłoszenie numer: 1029286, z dnia 2016-04-05

Zajmujemy się realizacją projektów w technologii PHP przy pomocy Zend Framework i Symfony.
Projektowanie i implementacja indywidualnych rozwiązań dla firm w branży mediowej oraz motoryzacyjnej w Monachium. Szukamy nowych programistów  chętnych na stałe zatrudnienie na terenie Niemiec.
Współpracujemy również na zasadach B2B z programistami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Nr Ref.: 001

Opis stanowiska

Do nowego projektu poszukujemy programistów, mających doświadczenie (min. 3 lata praktyki) w realizacji projektów wymagających bardzo dobrej znajomości PHP, architektury aplikacji webowych, podstaw konfiguracji środowiska Linux i serwera Apache. Praca z systemem kontroli wersji GIT.

Praca w biurze w Monachium/Niemcy jak również bezpośrednio u klienta w charakterze programisty/konsultanta technologii PHP. Wymagany komunikatywny jęyzk angielski lub/i niemiecki.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę, jesteśmy również zainteresowani współpracą z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą.

Poszukujemy osób chętnych na pracę za granicą (Monachium, Bawaria) na okres minimum 6-12 miesięcy i dłużej, praca w międzynarodowych koncernach przy ciekawych projektach, pomagamy w relokalcji i aklimatyzacji w nowym kraju.

Wymagania

  • Biegła znajomość PHP w wersji >= 5
  • Praktyczna znajomość jednego z frameworków MVC najlepiej: Zend Framework lub Symfony
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji: SVN lub GIT
  • Komunikatywny język niemiecki lub angielski

Mile widziane:

  • Umiejętność konfiguracji środowiska LAMP
  • Certyfikat ZCE
  • Doświadczenie w technologiach Frontend: HTML, CSS, Javascript

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne, na początek w wysokości: od 3.500EUR
  • Umowę o pracę lub kontrakt dla osób prowadzących działalność gospodarczą
  • Pracę dla klientów w międzynarodowych koncernach w Monachium i na południu Niemiec
  • Pomoc przy relokacji

Wynagrodzenie

Od 12000 PLN