Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Webdeveloper Niemcy
Senior Full Stack Engineer

Grupa Profesja
Niemcy, Brandenburgia
praca stacjonarna
1464 dni temu

Ogłoszenie numer: 3399066, z dnia 2020-07-13

GRUPA PROFESJA SP. Z O.O. - Jesteśmy firmą szkoleniowo-rekrutacyjną, ale nasze doświadczenia wykraczają mocno poza ramy typowych szkoleń i doradztwa personalnego. Działalność projektową prowadzimy równolegle z rekrutacjami i szkoleniami dla firm w całej Polsce. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy!

Aktywnie promujemy naukę i wspieramy przedsiębiorczość, a jednocześnie pracujemy dla dużych i znanych marek.

Naszym klientem jest firma z branży IT, która zajmuje się tworzeniem aplikacji internetowych. Obecnie firma poszukuje osoby na odpowiedzialne stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Brandenburgia

Opis stanowiska

  • Tworzenie aplikacji na potrzeby klientów firmy (uchwycenie wymagań, projektowanie, implementacja, wdrożenie i przekazanie)
  • Udział w wyborze technologii i metodologii wytwarzania naszych produktów
  • Odpowiedzialność za jakość produktu i jego wprowadzenie
  • Nadzór nad pracą podwładnych

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe IT, Computer Science
  • Doświadczenie zawodowe 3-5 lat
  • Znajomość technologii webowych, TypeScript
  • Mile widziana znajomość tworzenia Portfolio
  • Tworzenie aplikacji internetowych
  • Zaawansowany j. angielski B2-C1
  • Dokładność i niezależność w działaniu

Oferujemy

  • Interesującą pracę o charakterze Senior Developer w nowym software house
  • Dużą swobodę i dowolność wykonywania zadań. Projekty greenfieldowe
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, cały etat
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, między 7.00 a 9.00 rano
  • Praca w Poznaniu, w miłej atmosferze, możliwość pracy home office