Najnowsze oferty pracy

  • Programista C/Linux (systemy wbudowane)

    NES Global Talent   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Opis Stanowiska: tworzenie wysokiej jakości oprogramowania dla systemów wbudowanych (embedded) pracujących pod kontrolą systemu Linux; projektowanie architektury oprogramowania dla urządzeń telekomunikacyjnych; opracowanie i implementacja algorytmów rozwiązujących konkretne problemy z...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior C++ Developer

Bank Danych o Inżynierach
Niemcy
praca stacjonarna
4546 dni temu

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Nr Ref.: (5200-12)

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne)
- bardzo dobra znajomość C/C++ Compiler
- bardzo dobra znajomość oprogramowania GNU Make, Unix/Cygwin
- bardzo dobra znajomość programowania C Embedded SQL
- bardzo dobra znajomość programowania Bash Programming
- mile widziana znajomość Eclipse CDT, Cpp-Unit, zOS/MVS
- dobry język niemiecki
- mile widziany język angielski
Zakres obowiązków:
- tworzenie koncepcji rozwoju i rozwój aplikacji w C++ dla branży motoryzacyjnej
Firma oferuje:
- możliwość pracy na zagranicznym kontrakcie
- elastyczne warunki zatrudnienia
- bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".