Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

Noidss Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4891 dni temu

Ogłoszenie numer: 142528, z dnia 2011-03-25

Firma jest stosunkowo nową Spółką na rynku, której celem nadrzędnym jest wprowadzanie na rynki niszowe innowacyjnych produktów i usług. Firma preferuje własne pionierskie rozwiązania, które stanowią nową ofertę na rynku. Poszukujemy osób, które w sposób skuteczny pomogą w uzyskaniu znaczącej i stabilnej pozycji na rynku, stając się zintegrowanym fundamentem Firmy.

Sekretarka

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Do zakresu czynności osoby odpowiedzialnej za wskazane stanowisko należeć będzie realizacja działań administracyjnych, dotyczących między innymi:

  • Nadzór  dokumentacji bieżącej i długofalowej,
  • Osoba pierwszego kontaktu z Firmą,
  • Bieżące zamówienia materiałów biurowych i administracyjnych,
  • Fakturowanie oraz czynny udział w uzyskaniu statusu poważnego Partnera biznesowego.
  • Możliwe są wyjazdy służbowe na terenie Polski oraz zaangażowanie w procesy wdrożeniowe produktów innowacyjnych

Wymagania

  • Kreatywność,
  • Komunikatywność,
  • Dyspozycyjność,
  • Kultura Osobista,
  • Aktualne prawo jazdy kategorii "B",
  • Język angielski będzie dużym atutem.

Oferujemy

Osoba, której poszukujemy na wskazane stanowisko na pierwszym etapie zajmować się będzie działaniami administracyjnymi. Ponieważ Firma jest nową na rynku, chcąc wdrażać innowacyjne produkty na rynki niszowe, możliwe jest zaangażowanie wspomnianej Osoby w  procedury wdrożeniowe, co wiąże się ze zmianą stanowiska i ustosunkowanymi do zmiany warunkami płacy. Firma gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie z programem motywacyjno-premiowym, oraz narzędzia pracy wymagane do wykonywania ustalonego zakresu czynności.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN