Praca Trener Łódź

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Instruktor Fitness

    Medicover Fitness & Gym   Łódź, Well Fitness, ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 22/24    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie
    11 godz.
    Forma zatrudnienia: umowa zlecenie; Wymagane doświadczenie: wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs instruktora fitness; zaświadczenie o niekaralności; Tryb pracy: dostosowany do Twoich potrzeb; Rozpocznij trening swojej kariery i dołącz do #TeamWellFitness, który wspiera w budowaniu...

    Medicover Fitness & Gym   Łódź, Well Fitness, ul. Łokietka 2    praca stacjonarna
    2 dni
    Pracuj z nami: prowadź treningi personalne i grupowe, utrzymuj przyjacielskie relacje z Klubowiczami i pozyskuj nowe osoby, dbaj o bezpieczeństwo i prawidłową technikę wykonywania ćwiczeń, informuj Klubowiczów o naszych produktach i promocjach, prowadź z nami social media. Co docenimy?...
  • Trener / Szkoleniowiec - branża beauty

    M'onduniq Cosmètiques Professionnels   łódzkie    praca mobilna
    specjalista junior / mid / senior  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Obowiązki: prowadzenie szkoleń, warsztatów, kongresów z zastosowaniem urządzeń kosmetycznych, kosmetyków (mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z produktami HI- TECH), występowanie na: seminariach, szkoleniach, kongresach, targach oraz spotkaniach kosmetycznych w roli eksperta,...