Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Szkoleń

Praca Specjalista ds. Szkoleń Wrocław

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. odzyskiwania należności

    Kaczmarski Inkasso Sp. j.   Wrocław, Danuty Siedzikówny 12    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Nasze oczekiwania: Chcesz rozwijać się zawodowo- nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy – zapewniamy szkolenia, Jesteś nastawiony na wysoką jakość pracy, w szczególności na współpracę z klientem, Rozmowy telefoniczne nie są dla Ciebie wyzwaniem, Jesteś obeznany w...
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń Technicznych

    BEHAP-BUD s.c. Eugeniusz Winiarski, Piotr Winiarski   Wrocław    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior / praktykant/stażysta  umowa o pracę / zlecenie / o pracę tymczasową / o staż/praktykę / kontrakt B2B  tymczasowa/dodatkowa / część etatu / pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zadania: Sprzedawanie kursów (SEP, UDT/TDT, spawalnicze, BHP); Pozyskiwanie nowych klientów; Tworzenie i przesyłanie ofert; Ewidencja i raportowanie wyników.