Praca.pl Praca Opolskie Opole
Specjalista ds. Logistyki

Praca Specjalista ds. Logistyki Opole

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik ds. logistyki

    IFM ECOLINK   Opole    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Nasze wymagania: Wykształcenie:Średnie (mile widziane kierunkowe, np. logistyka, transport). Dyspozycyjność:Gotowość do pracy na 2 zmiany. Znajomość obsługi komputera:Dobra znajomość pakietu Office (poparta doświadczeniem), zwłaszcza Excel. Znajomość języków obcych:Komunikatywna...
  • Młodszy Specjalista ds. Dystrybucji

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.   Opole    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków Przekazywanie kierowcom zleceń dystrybucyjnych Zapewnienie odpowiednich środków transportu w celu realizacji zleceń Klientów Optymalne planowanie transportów Kontrola dostaw i odbiorów przesyłek dystrybucyjnych Kontrola dokumentacji dystrybucyjnej Kontrola jakości...

Praca Specjalista ds. Logistyki opolskie najnowsze oferty pracy

  • Przedstawiciel handlowy ds. Exportu

    KRONOSPAN OSB Sp. z o.o   Strzelce Opolskie    praca mobilna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa klientów zagranicznych na przydzielonym terenie w celu zwiększenia sprzedaży (przy współpracy z zagranicznymi lokalizacjami Kronospan) oraz pozyskiwania nowych klientów (kraje ościenne Polski, przede wszystkim Niemcy) Przygotowywanie ofert handlowych w...