Praca Operator suwnicy Wrocław

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Pracownik Magazynowy - Magazynier

    P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.   Wrocław    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Praca związane z załadunkiem i rozładunkiem wyrobów hutniczych.

Praca Operator suwnicy dolnośląskie najnowsze oferty pracy

  • Tokarz – Operator CNC

    Jelcz Sp. z o.o.   Jelcz-Laskowice    praca stacjonarna
    10 godz.
    Twój zakres obowiązków: Toczenie powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz stożków; Wiercenie i gwintowanie otworów; Obsługa tokarek oraz automatów tokarskich.
  • Tokarz (manualny)

    10 godz.
    Twój zakres obowiązków: Toczenie powierzchni zewnętrznych, wewnętrznych oraz stożków; Wiercenie i gwintowanie otworów, Samodzielna obsługa tokarek uniwersalnych, rewolwerowych, karuzelowych. Raportowanie wykonywanych operacji w systemie.
  • Operator maszyn i urządzeń

    ManpowerGroup   Milicz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do Twoich obowiązków należeć będzie: Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo np. obsługa pras hydraulicznych i mechanicznych, transporterów łańcuchowych i taśmowych, przenośników chwytakowych, przesuwnic, obsługa mieszalni; Konserwacja i kontrola stanu...
  • Operator pras krawędziowych CNC

    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Wykonywanie elementów z blach na prasie krawędziowej; Samokontrola wykonanej pracy; Raportowanie wykonywanych operacji w systemie.
  • Operator wózka widłowego

    5 dni
    Do Twoich obowiązków należeć będzie: Obsługa placu magazynowego – załadunek, rozładunek, pakowanie; Obsługa wózka widłowego; Od kandydatów oczekujemy: Zdobytego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; Wykształcenia min. zawodowego technicznego Uprawnień do obsługi wózków...