Praca.pl Praca Śląskie Częstochowa
Koordynator / Supervisor

Praca Koordynator / Supervisor Częstochowa

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 1

  • Regionalny Kierownik Sprzedaży (Bankowość)

    AYP Sp. z o.o.   śląskie    praca mobilna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Rozbudowa portfela Pośredników finansowych na terenie województwa Śląskiego; Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami; Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Partnerów, doradztwo i dostarczanie im skutecznych rozwiązań; Prowadzenie analizy rynku i...

Praca Koordynator / Supervisor śląskie najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Kontraktu usług utrzymania czystości

    Dussmann Polska Sp.z o.o.   Gorzyczki    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat
    5 dni
    Twoje zadania: Koordynacja pracy zespołu utrzymania czystości na podległym obiekcie; Kontrola czasu pracy pracowników, rozliczanie czasu pracy, rekrutacje, tworzenie grafików; Współpraca z przedstawicielami klienta; Szkolenie nowych pracowników; Oczekujemy: Doświadczenie na podobnym...
  • Młodszy koordynator

    Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej   Czechowice-Dziedzice    praca stacjonarna
    2 dni
  • Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

    Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie   Pszczyna    praca stacjonarna
    4 dni