Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
RZEŹNIKÓW/WYKRAWACZY WOŁOWYCH

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 30841, z dnia 2007-06-27

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną, wie dokładnie jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Nie pobieramy żadnych opłat (Certyfikat MGiP nr 3630/1b).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Dla naszego klienta-jednego z najwiekszych zakładów miesnych w srodkowej Anglii poszukujemy rzeznikow/ wykrawaczy wolowych, praca na tasmie

Wymagania

- doswiadczenie w rozbiorze wolowym na tasmie, - mile widziane osoby z doswiadczeniem w pracy za granica (Niemcy, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania)

Oferujemy

- zatrudnienie bezposredno przez pracodawce - praca na akord w grupach 30 osobowych - atrakcyjne wynagrodzenie od 300 do 500GBP tygodniowo brutto, obecny przerob jednej zmiany ok.560 cwiartek - szkolenie w celu polepszenia umiejętności - zmiana popoludniowa - pomoc w znalezieniu zakwaterowania i transportu do pracy - pomoc w dopełnieniu formalności związanych z rejestracja do Home Office, zalozeniem konta bankowego, uzyskaniem numeru ubezpieczeniowego Kandydaci będą przyjmowani do pracy na podstawie wynikow testu praktycznego, który odbedzie się w Krakowie Osoby z najlepszym doświadczeniem kwalifikuja się bez testow