Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Rzeźnik/Wykrawacz mięsa wieprzowego

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Wielka Brytania
praca stacjonarna
5979 dni temu

Ogłoszenie numer: 40905, z dnia 2008-03-03

Jesteśmy firmą rekrutacyjną posiadającą wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym. Znamy zarówno potrzeby pracodawców jak i pracowników dlatego staramy się sprostać wymaganiom - zarówno naszych klientów jak i kandydatów starających się o pracę. Poszukujemy utalentowanych, zmotywowanych do pracy i godnych zaufania ludzi

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Nr Ref.: Rzeźnik

Opis stanowiska

Naszym klientem jest jedna z największych w Wielkiej Brytanii firma zajmująca się przetwórstwem mięsa. Obecnie poszukujemy 30 osób które podejmą pracę na terenie Anglii od lutego 2008.

Wymagania

- doświadczenie w obróbce mięsa wieprzowego na taśmie produkcyjnej - umiejętność sprawnego wykrojenia szynki wieprzowej

Oferujemy

- wynagrodzenie 6.50 brutto za godzinę pracy - 6 miesięczny kontrakt agencyjny + umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim oraz pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem (rejestracje w home office, konto bankowe, zakwaterowanie) - mieszkanie dofinansowane przez pracodawcę - koszt nie większy niż 35 GBP tygodniowo po 6 miesiącach dla wszystkich chętnych możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę - zarobki 350-400 GBP tygodniowo dodatkowo darmowe ubezpieczenie na życie