Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
RZEZNIK WIEPRZOWY

DKM Labour
Wielka Brytania, Malton, Hull, Walsall
praca stacjonarna
5467 dni temu

Ogłoszenie numer: 72971, z dnia 2009-08-26

DKM Labour

DKM Labour jest liderem zatrudnienia w Wielkiej Brytani. Istniejemy na rynku zatrudnienia od 2000 roku, codziennie otrzymujemy nowe oferty dla rzeznikow. Dkm labour posiada licencje Gangmasters Licensing Act 2004. (URN: DKML0001) i jest uprawnione do umieszczania pracownikow na kontraktach w brazny miesnej. www.dkmlabour.com Dla swocich Klientów - bardzo znanych oraz szanowanych dużych zakladów przetworstwa miesnego poszkują pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Malton, Hull, Walsall

Opis stanowiska

  • Praca z trybowaniem kosci z lopatki lub szynki wieprzowej
  • Praca na szybkiej tasmie
  • Wymagania

  • Minimum 3 lata doswiadczenia
  • Doświadczenie w obróbce mięsa wieprzowego - mile widzane doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej lub za granicą;
  • Oferujemy

  • 6 lub 12 miesięczny kontrakt i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem (home office, konto bankowe, zakwaterowanie);
  • wynagrodzenie – 8.00 GBP, nadgodziny 8.40 GBP
  • mieszkanie płatne około 45 GBP tygodniowo (pokoj jednoosobowy)
  • transport do pracy i z pracy DARMOWY!!!
  • 28 dni płatnego urlopu rocznie
  • minimum 40 godzin tygodniowo, nawet do 60 godzin
  • odbior pracownika z lotniska lub dworca zapewniony