Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
rzeznik, ubojowiec (wieprzowina)

Prestige Recruitment Specialists
Wielka Brytania, Hull, Preston
praca stacjonarna
4103 dni temu

Ogłoszenie numer: 301281, z dnia 2013-07-25

Firma Prestige Recruitment Specialists jest niezalezna,brytyjska,wielokrotnie nagradzana agencja posrednictwa pracy, ktora na rynku dziala od ponad 20 lat. Wyroznia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejscie do kazdego Kandydata.

Nie jedz w ciemno, pracuj z najlepszymi!!! Zainteresowanychprosimy o kontakt telefoniczny badz mailowy, mozna wysylac sms-y, oddzwonimy tego samego dnia

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Hull, Preston

Opis stanowiska

Prestige Recruitment Specialists poszukuje doswiadczonych rzezników i ubojowców do pracy w zakladach miesnych na terenie Anglii. Praca odbywa sie na tasmach rozbioru/uboju (wieprzowina).

Wymagania

Doswiadczenie w pracy na stanowisku rzeznika, ubojowca

Oferujemy

Gwarantujemy duza ilosc godzin pracy w tygodniu przez caly rok, mozliwosc pracy w soboty. Oferujemy wysokie stawki godzinowe - £8,50/h brutto za 40 h pracy, platne nadgodziny - £10/h po40h pracy, 28 dni platnego urlopu w ciagu roku, atrakcyjne bonusy od firmy,opieke konsultantow podczas trwania kontraktu. Zapewniamy profesjonalna obsluge, rzetelne rozliczanie z godzin pracy przy wyplatach, przyjazna atmosfere w pracy, zatrudnienie w brytyjskiej agencji pracy oraz mozliwosc otrzymania umowy o prace. Pomagamy przy otwarciu konta bankowego i stawianiu pierwszych kroków w Anglii. Przygotujemy Cie do wyjazdu i odpowiemy na wszelkie pytania.