Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Słowenia
Różne stanowiska

PCH Workforce sp. z o.o.
Słowenia
praca stacjonarna
5997 dni temu

Ogłoszenie numer: 40181, z dnia 2008-02-15

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w organizowaniu pracy na terenie Holandii. Wraz z rozwojem naszego spektrum działania, aktualnie dla nowego Klienta poszukujemy osób do pracy w branży jachtowej na terenie Słowenii:

Miejsce pracy: Słowenia

Nr Ref.: SLO / 01 / 08

Opis stanowiska

monterzy, monterzy rur, inżynierów-mechaników okrętowych, stolarzy jachtowych, osoby z umiejętnością kładzenia płyt winylowych, wykładzin, elementów klejonych, gumowych

Wymagania

doświadczenie w zawodzie i branży dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych czynności gotowość do wyjazdu na minimum 12 tygodni znajomość jęz. angielskiego będzie atutem

Oferujemy

legalną pracę wraz z pełnymi świadczeniami kontrakt 12-15 tygodni zwrot kosztów przejazdu i powrotu z kontraktu zakwaterowanie bez dodatkowych kosztów posiłek w trakcie pracy dla najlepszych pracowników istnieje możliwość podpisania umowy o pracę