Najnowsze oferty pracy

  • Lekarz Patomorfolog

    Synevo Sp. z o.o.   Łódź    praca zdalna
    specjalista mid / senior / ekspert
    4 dni
    Opis stanowiska: Poszukujemy Lekarza Patomorfologa do współpracy zdalnej (w ramach cyfrowej diagnostyki mikroskopowej) lub stacjonarnej w Zakładzie Patomorfologii w Łodzi (ul. Krakusa 15/17). Zakład koncentruje się na onkologicznej diagnostyce histopatologicznej. Stacjonarnie nawiążemy...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Turcja Rezydent Turcja
Rezydent biura podróży

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
Turcja
praca stacjonarna
3382 dni temu

Miejsce pracy: Turcja

Wezyr Holidays Coral Travel jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 23 lat. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie a z jej usług skorzystało ponad 3 miliony turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 16 lat, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży.

Zobacz film o nas www.wezyrholidays.pl

Poszukujemy dynamicznych, uśmiechniętych i dobrze zorganizowanych osób, potrafiących komunikować się w języku angielskim, z ogólną wiedzą o geografii świata i rynku turystycznym, gotowych podjąć pełną wyzwań pracę za granicą. Mile widziane doświadczenie w pilotażu oraz obsłudze klienta lub wykształcenie o profilu turystycznym.

Do głównych zadań Rezydenta należeć będzie kompleksowa obsługa Gości w miejscu pobytu, w tym:
  • prowadzenie transferów lotnisko-hotel i hotel-lotnisko,

  • prowadzenie spotkań informacyjnych dla Gości,

  • sprzedaż i prowadzenie wycieczek fakultatywnych,

  • pomoc w komunikacji Gości z hotelem, rozwiązywanie problemów w miejscu pobytu.

Zapewniamy:
  • rozpoczęcie pracy: 29 marca, 5 kwietnia, 15 kwietnia lub 15 maja,

  • bezpłatne szkolenie w Polsce, przed rozpoczęciem pracy,

  • dwutygodniowe, bezpłatne szkolenie w Turcji,

  • umowę zlecenie w Polsce oraz umowę z lokalnym kontrahentem w miejscu pobytu,

  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja.

Poznaj

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.