Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Regionalny Kierownik Sprzedaży Palników

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6032 dni temu

Ogłoszenie numer: 38865, z dnia 2008-01-18

Hamworthy Combustion Engineering www.hamworthy-combustion.com to największy w Europie producent palników gazowo olejowych do kotłów i piecy rafineryjnych.Produkujemy również flary, pochodnie do rafinerii i petrochemii oraz kompletne podgrzewacze powietrza do zakładów chemicznych. Główne biuro firmy znajduje się w Poole w Wlk. Brytanii, natomiast biuro oddziału polskiego, który sprzedaje palniki w Polsce, Rosji i Ukrainie znajduje się w Warszawie.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3001-07

Opis stanowiska

- wyjazdy w delegacje do klientów rosyjskich (rafinerie, zakłady chemiczne, elektrownie)- uczestnictwo w międzynarodowych wystawach urządzeń i promowanie urządzeń produkowanych przez firmę Hamworthy- pozyskiwanie nowych klientów na zakup urządzeń Hamworthy z terenu Rosji, Ukrainy, Białorusi- przygotowywanie ofert technicznych, tekstów kontraktów, przedstawianie ich klientowi i negocjacje kontraktowe

Wymagania

- inżynier mechanik- znajomość języka angielskiego i rosyjskiego - kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń mechanicznych do Rosji lub Ukrainy- znajomość obsługi komputera Word, Excel, Power Point- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- pracę w największej w Europie firmie inżynierskiej produkującej urządzenia dla rafinerii i energetyki- zapewnienie szkoleń w siedzibie firmy w Poole - Anglia oraz oddziałach firmy we Włoszech i USA- gwarantowane wysokie zarobki (premia za uzyskanie wyników sprzedaży), samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy