Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Regional Sales Manager

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6359 dni temu

Ogłoszenie numer: 27444, z dnia 2007-02-26

Klient Banku Danych o Inżynierach, międzynarodowa firma działająca w ponad 150 krajach świata, oferująca systemy i urządzenia kontrolno-pomiarowe dla energetyki, przemysłu petrochemicznego, AGD oraz systemy klimatyzacji precyzyjnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2223-06

Opis stanowiska

- koordynowanie i zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami w Polsce, a w dalszych planach krajami CEE- śledzenie rynku, nowych inwestycji oraz opracowanie planów sprzedaży i ich realizacja - prowadzenie działalności handlowej w zakresie wyrobów i usług firmy- doradztwo techniczne klientom firmy- analizowanie wyników sprzedaży i raportowanie do Zarządu - kreowanie oraz wdrażanie nowych kierunków rozwoju sprzedaży produktów i usług

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- kilkuletnie doświadczenie na kierowniczym stanowisku handlowym- znajomość branży AGD i przemysłowej(potencjalni klienci i konkurencja)- udokumentowane sukcesy w sprzedaży B2B- dobra znajomość języka angielskiego- mile widziana znajomość rosyjskiego- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów- wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych- silna motywacja do osiągnięcia celu- gotowość do częstych wyjazdów- dobra organizacja czasu pracy- sprawne posługiwanie się pakietem MS Office- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia - stałą pracę w renomowanej międzynarodowej firmie- liczne szkolenia - możliwość awansu