Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista Serwisu

Bołtowicz Sp. J.
Warszawa
4 300 - 6 000 zł brutto/mies.
młodszy specjalista (junior) / praktykant/stażysta / asystent
pełny etat
umowa o pracę / zlecenie
praca stacjonarna
3 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9155188, z dnia 2024-07-17

Firma Bołtowicz Sp. J.

autoryzowany dealer samochodów Mazda

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: RS/2024

Opis stanowiska

  • Obsługa klienta zgodnie z procedurami firmy oraz marki Mazda
  • Kierowanie ruchem Klientów na terenie firmy
  • Przygotowywanie i podawanie napojów oraz poczęstunku klientom
  • Obsługa ekspresów do kawy i urządzeń biurowych
  • Dbanie o czystość i porządek w poczekalni i strefie obsługi klienta
  • Telefoniczne badanie satysfakcji klientów korzystających z usług firmy
  • Obsługa korespondencji (przyjmowanie oraz dystrybucja poczty przychodzącej i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów)
  • Kontrola jakości pracy firmy sprzątającej
  • Dbałość o satysfakcję Klientów oraz pozytywny wizerunek firmy

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Znajomość obsługi komputera oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Zorientowanie na kontakt klientem
  • Dobra organizacja pracy
  • Podzielność uwagi

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Bołtowicz Sp. j.

Firma Bołtowicz Sp. J., autoryzowany dealer samochodów Mazda.