Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Irlandia
Recepcjonista/ka, Manager Recepcji Hotelowej

Prime Business Sources
Irlandia, Dablin
praca stacjonarna
6988 dni temu

Ogłoszenie numer: 12301, z dnia 2005-06-09

Prime Business Sources- PrimeBS Licencjonowana agencja pośrednictwa pracy(Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy 1307/1b) z Krakowa. W procesie rekrutacji nie pobieramy opłat. Posiadamy szeroką gamę ofert pracy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Miejsce pracy: Irlandia, Dablin

Nr Ref.: NO.HR/PL

Opis stanowiska

Agencja Pracy PrimeBS poszukuje doświadczonych pracowników recepcji i menadżerów recepcji do pracy w hotelu w Irlandii.Recepcjonista:osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przyjmowanie rezerwacji,meldowanie i wymeldowywanie gości,sprawną obsługę gości hotelowych.Manager:osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie podległym personelem,organizację i prawidlowość funkcjonowania recepcji.

Wymagania

-doświadczenie zawodowe manager 4 lata ,recepcjoniści 2lata -niekaralność -bardzo dobra znajomość języka ang. -wykształcenie kierunkowe -referencje z poprzednich miejsc pracy

Oferujemy

-legalny kontrakt minimum 1 rok -bardzo dobre warunki zatrudnienia u sprawdzonego pracodawcy (znana sieć Hoteli w Irlandii). -minimum 40 godzin pracy tygodniowo -bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie -oferty dostępne od zaraz