Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
REACH TRUCK DRIVER (pracownik magazynowy)

247 Staff
Wielka Brytania, SCUNTHORPE
praca stacjonarna
6535 dni temu

Ogłoszenie numer: 22476, z dnia 2006-10-27

247 Staff

247 STAFF (www.247staff.com)

Miejsce pracy: Wielka Brytania, SCUNTHORPE

Opis stanowiska

Poszukujemy 20 mezczyzn do pracy w magazynie w SCUNTHORPE, praca jako operator wozka widlowego, doswiadczenie wymagane, jezyk angielski w stopniu podstawowym. stawki: 5.35 na rannej zmianie, 5.35 popoludnie, 6.00 w nocy .. po 15 osob na kazdej zmianie. prosze sie kontaktowac TYLKO z numerami telefonow podanymi ponizej.

Wymagania

Umiejetnosc operowania wozkiem wysokiego skladowania

Oferujemy

Stala prace, dobre wynagrodzenie, zapewnione zakwaterowanie