Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Quantity Surveyor

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6216 dni temu

Ogłoszenie numer: 32123, z dnia 2007-07-19

Klient Banku Danych o inżynierach, miedzynarodowa firma deweloperska.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2611-07

Opis stanowiska

- estymacja kosztów budowy (tworzenie budżetów inwestycyjnych)- kontrola budżetu na każdym etapie inwestycji- kontrola działań inwestorów zastępczych- przygotowanie i analiza procesów przetargowych- optymalizacja kosztów inwestycji- analiza kosztów remontowych- identyfikacja i analiza ryzyka inwestycyjnego- współpraca z podwykonawcami - raportowanie zarządowi

Wymagania

- wykształcenie wyższe budowlane- min. 5 lat doświadczenia (uczestnictwo w kilku projektach budów)- umiejętność planowania i optymalizacji kosztów w procesie budowlanym- znajomość zagadnień przetargowych w budownictwie- znajomość wymogów formalno-prawnych związanych z budową- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym technicznego)- umiejętności interpersonalne, samodzielność, asertywność, sumienność, rzetelność.

Oferujemy

- ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku- dobre warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju i awansu zawodowego