Najnowsze oferty pracy

  • Business Development Manager

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    This unique role combines the responsibilities of Business Development with procurement management, focusing on technical purchasing for maintenance, spare parts, services, and waste management. The ideal candidate will be responsible for developing and executing procurement strategies, leading a...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Purchasing Manager Niemcy
Purchase Coordinator – Koordynator ds. Zakupów

Takko Fashion Polska Sp. z o.o.
Niemcy, Friedrichsdorf (w pobliżu Frankfurtu)
praca stacjonarna
2032 dni temu

Od momentu założenia w 1982 roku, Takko Fashion stała się odnoszącą sukcesy międzynarodową siecią sklepów w koncepcji smart discounter z prawie 1 900 sklepami w 17 krajach. Swoim klientom oczekującym jakości i korzystnej ceny oferujemy modne ubiory w stylu casual dla całej rodziny. Moda Takko Fashion opiera się na znanych trendach,  jest niezobowiązująca i bliska codziennym potrzebom klienta. Naszym celem jest zagwarantowanie naszym klientom w sklepach stacjonarnych zakupu wysokiej jakości produktów i uczciwe ceny w przyjemnej atmosferze.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Friedrichsdorf (w pobliżu Frankfurtu)
Zadania:
  • Nadzór nad zamówieniami i zarządzanie danymi
  • Monitorowanie i kontrola terminów dostawy
  • Przygotowanie i przeprowadzanie oceny danych związanych z zakupami
  • Ogólne prace administracyjne w zakresie zaopatrzenia
  • Kontakt z działem zarządzania produktem, zapewnienia jakości technicznej i dostawcami
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych produktów lub materiałów
Wymagania:
  • Wykształcenie handlowe, preferowane Specjalist(k)a ds. handlu hurtowego i zagranicznego lub Specjalist(k)a ds. handlu
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie obowiązków jest atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, a także gotowość do nauki języka niemieckiego
  • Dobra znajomość środowiska MS Office, w szczególności Excel
  • Zdolność operowania danymi liczbowymi i myślenia analitycznego
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób zgłaszając się do procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Takko Fashion Polska zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Takko Fashion Polska Sp.zo.o. przez okres najbliższych 9 miesięcy.”

Administrator

Administratorem Państwa danych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest Takko Fashion Polska Sp. z o.o., 54-204 Wrocław, ul. Legnicka 56.

Inspektor ochrony danych

Mogą się Państwo kontaktować z inspektorem ochrony danych osobowych pod adresem
privacy@takko.de
lub
Takko Fashion GmbH
Data protection officer Alfred-Krupp-Str. 21
48291 Telgte, Niemcy

Cel i podstawy przetwarzania

Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Takko Fashion Polska będzie przetwarzał Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników, jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Przepisy prawa pracy: art. 22 Kodeksu pracy oraz §1 rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika.

Odbiorcy danych osobowych

Odbiorcą Państwa danych osobowych będzie Takko Fashion Polska z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Legnickiej 56.

Okres przechowywania danych

Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez okres 9 miesięcy.

Prawa osób, których dane dotyczą

Mają Państwo prawo do:
1) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii
2) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;
3) prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych;
4) prawo do usunięcia danych osobowych;
5) prawo do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa)

Informacja o wymogu podania danych

Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Państwa innych danych jest dobrowolne.