Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6714 dni temu

Ogłoszenie numer: 18632, z dnia 2006-03-10

Firma międzynarodowa. Dostawca zaawansowanych produktów do obróbki metali.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1729-06

Opis stanowiska

- pozyskiwanie nowych klientów poprzez oferowanie i sprzedaż produktów firmy- zapewnienie doradztwa i serwisu technicznego

Wymagania

- wykształcenie wyższe, mile widziane o specjalizacji: chemiczna, mechaniczna, przeróbka plastyczna lub pokrewne- bardzo dobra znajomość conajmniej jednej z wymienionych technologii: obróbka skrawaniem, obróbka plastycznej, przeróbki ropy naftowej lub techniki smarowniczej- doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym będzie dodatkowym atutem- komunikatywna znajomość języka angielskiego- znajomość pakietu MS Office- duża komunikatywność- gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: telefon komórkowy, laptop, samochód