Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Techniczno Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6751 dni temu

Ogłoszenie numer: 17745, z dnia 2006-02-01

Firma Sandvik, największy na świecie producent narzędzi skrawających.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1653-06

Opis stanowiska

- doradztwo techniczne i profesjonalna opieka nad klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe (technologia obróbki skrawaniem lub pokrewne) - doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub technologa mile widziane - dobra znajomość jęz. angielskiego - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi

Oferujemy

- bardzo dobre wynagrodzenie- samochód służbowy- komputer osobisty, telefax, telefon komórkowy