Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy Systemów Poliuretanowych na rynek Polski

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5767 dni temu

Ogłoszenie numer: 50795, z dnia 2008-10-08

Firma Dow jest koncernem chemicznym o szerokim profilu działalności, wykorzystującym naukę i technologie do poprawy codziennych warunków życia. Firma oferuje szeroki asortyment produktów i usług klientom w ponad 175 krajach, od środków do oczyszczania wody i konserwacji żywności, poprzez środki farmaceutyczne, po farby, opakowania i środki higieny osobistej. W zgodzie z zasadami stabilnego rozwoju, koncern Dow osiąga roczne obroty na poziomie 46 mld USD i zatrudnia 42 000 pracowników na całym świecie. Więcej informacji o koncernie Dow można znaleźć w Internecie pod adresem www.dow.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3625-08

Opis stanowiska

- obsługa techniczna, doradztwo oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami jak i pozyskiwanie nowych - ocena potrzeb rynku i zastosowanie odpowiednich strategii sprzedaży w celu utrzymania a w dalszym etapie zwiększenia pozycji firmy na rynku

Wymagania

- wykształcenie wyższe z dziedziny inżynierii chemicznej, chemii bądź podobnej branży technicznej- doświadczenie w systemach poliuretanowych będzie dodatkowym atutem- dobra znajomość języka angielskiego- dyspozycyjność- prawo jazdy

Oferujemy

- pracę pełną wyzwań ale także możliwość dalszego rozwoju zawodowego- konkurencyjne wynagrodzenie- dodatkowy pakiet pracowniczy