Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel Medyczny

P.U.P. Holbex Sp. z o.o.
małopolskie, Gdańsk, Kraków
praca stacjonarna
5703 dni temu

Ogłoszenie numer: 53006, z dnia 2008-12-05

jest wyłącznym dystrybutorem preparatów OTC marki Puritan’s Pride. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydata do pracy na stanowiska:

Miejsce pracy: małopolskie, Gdańsk, Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za promocję produktów na danym terenie wśród lekarzy oraz budowanie dobrego wizerunku firmy .

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność w działaniu
  • nastawienie na wyniki
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • możliwość rozwoju i awansu
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • własna działalność gospodarcza (w perspektywie etat)
  • dostęp do Internetu
  • Oferujemy

  • samochód służbowy
  • bardzo atrakcyjną podstawę wynagrodzenia + system premiowy
  • telefon komórkowy
  • miłą atmosferę pracy