Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Medyczny

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.
Polska, Województwo Śląskie
praca stacjonarna
6682 dni temu

Ogłoszenie numer: 20538, z dnia 2006-06-02

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. powstał z myślą o klientach indywidualnych, chcących zabezpieczyć komórki macierzyste pochodzące z krwi pępowinowej ich nowo narodzonych dzieci. Więcej informacji mozna znaleść na naszych stronach.

Miejsce pracy: Polska, Województwo Śląskie

Opis stanowiska

promocja produktu na podległym terenie (województwo śląskie) nawiązywanie nowych i utrzymywanie istniejących kontaktów wśród lekarzy specjalistów współpraca ze szpitalami i szkołami rodzenia

Wymagania

Wykształcenie wyższe Umiejętność samodzielnej organizacji pracy Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela medycznego mile widziane Dyspozycyjność, kreatywność i zaangażowanie Prawo jazdy i własny komputer

Oferujemy

Ciekawą pracę w nowej branży usług medycznych Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy Możliwość rozwoju zawodowego i system szkoleń Pracę w młodym zgranym zespole Samochód i telefon służbowy