Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5382 dni temu

Ogłoszenie numer: 79523, z dnia 2009-10-28

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 4073-09

Opis stanowiska

- pozyskiwanie klientów firmy i współpraca z nimi - realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży produktów i usług - organizowanie akcji promocyjnych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne) - doświadczenie handlowe w branży motoryzacyjnej - miejsce zamieszkania: w pobliżu Kleszczowa (Łódź, Radomsko, Piotrków Trybunalski, etc.) - prawo jazdy kategorii B i własny samochód - pełna dyspozycyjność i możliwość częstego podróżowania po Polsce i sąsiednich krajach - niezbędna dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowym atutem będzie znajomość języka hiszpańskiego) - zamiłowanie do pracy handlowca i umiejętność działania w zespole - obsługa komputera na poziomie użytkownika

Oferujemy

- wynagrodzenie zgodne z zakresem obowiązków i doświadczeniem zawodowym - zatrudnienie na pełny etat - możliwość realizacji kariery zawodowej w międzynarodowej grupie