Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Przedstawiciel Handlowy

MAXTEL Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5487 dni temu

Ogłoszenie numer: 69930, z dnia 2009-07-08

Wyspecjalizowany dział Sprzedaży Pośredniej zatrudnia ponad 130 sprzedawców w 12 oddziałach na terenie 7 województw. Z powodzeniem realizujemy zadania wynikające z umowy o Partnerstwie Handlowym zawartej z Telekomunikacją Polską S.A. Właściwa organizacja pracy oraz solidność i profesjonalizm naszych sprzedawców, docierających z ofertą do domów Klientów, przynosi efekty w postaci sprzedaży ponad 30 000 usług telekomunikacyjnych miesięcznie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie klientów, specjalista przedstawia oferty handlowe i podpisuje umowy na uprzednio umówionych spotkaniach;
  • negocjacje z klientem;
  • profesjonalne doradztwo techniczne;
  • dopasowanie oferty do potrzeb klienta;
  • utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami;
  • realizacja strategii handlowej firmy.

Wymagania

  • komunikatywność;
  • dyspozycyjność;
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • wysoka kultura osobista;
  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów;
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • profesjonalny system szkoleń i przygotowań;
  • niezbędnie narzędzia pracy;
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników;
  • indywidualny dobór godzin pracy.