Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawiciel handlowy

ATN Technika Diamentowa Tadeusz Nalepa
małopolskie
praca stacjonarna
6480 dni temu

Ogłoszenie numer: 24392, z dnia 2006-11-17

ATN Tehnika Diamentowa to firma założona w 1999 roku. Importujemy narzędzia diamentowe wykorzystywane w budownictwie i drogownictwie.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa aktualnych klientów - Realizacja uzgodnionego planu sprzedaży oraz przychodów - Pomoc techniczna w zakresie doboru asortymentu firmy

Wymagania

- Wykształcenie średnie - dyspozycyjność - wysoka kultura osobista - samodyscyplina - doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - umiejętność organizacji własnych zadań - umiejętności nagocjacyjne - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjny system wynagrodzeń - samochód służbowy i telefon - możliwość rozwoju zawodowego - stabilne miejsce pracy