Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech"
Polska
praca stacjonarna
6623 dni temu

Ogłoszenie numer: 21080, z dnia 2006-06-28

Handel niemieckimi pompami ciepła Alfa Innotec i niemiecką armaturą przemysłową GEFA. Wyłączny przedstawiciel na Polskę obu tych produktów.

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel na Polskę niemieckiej armatury przemysłowej GEFA poszukuje na teren Polski Południowej i Północnej przedstawicieli handlowych dla swoich wyrobów.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie techniczne, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjność, komunikatywność, prawo jazdy kat. B. Znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Firma oferuje stałą pracę, prowizję zależną od wyników sprzedaży, samochód służbowy, telefon komórkowy, szkolenia