Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy

WENO GmbH Technika Mocowan sp.k.
Polska
praca stacjonarna
6731 dni temu

Ogłoszenie numer: 17952, z dnia 2006-02-10

Firma handlowa oferuje technikę mocowań dla budownictwa ( śruby, kołki, kotwy, wiertła, elektronarzędzia z osprzetem )

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

Aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz budowanie stalych relacji z nimi. Fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów. Monitorowanie należności.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie ( mile widziane techniczne lub budowlane ). Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej. Prawo jazdy kat.B. Znajomość rynku budowlanego.

Oferujemy

Stałe zatrudnienie z wynagrodzeniem uzależnionym od wyników sprzedaży. Szkolenia techniczne . Jeżeli szukasz samodzielnej pracy, możliwości dalszego rozwoju i nowych wyzwań , przyjdź do nas - znajdziesz to czego szukasz.