Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy - Telefonia Internetowa

Exitel Sp. z o.o.
Polska, Cała Polska
praca stacjonarna
6763 dni temu

Ogłoszenie numer: 17498, z dnia 2006-01-21

Exitel to niezależny operator telekomunikacyjny, lider w technologii Telefonii Nowej Generacji, świadczący usługi w oparciu o najbardziej zaawansowaną technologicznie platformę telefonii internetowej na polskim rynku.

Miejsce pracy: Polska, Cała Polska

Opis stanowiska

Zapotrzebowanie na nasz produkt stale rośnie. Coraz więcej klientów domaga się spotkania z naszym przedstawicielem, bo recenzje jakie otrzymujemy są na najwyższym poziomie. Z tego wynikają rekomendacje i kłopot: Potrzebujemy większej ilości PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH w całym kraju.

Wymagania

Czekamy na zgłoszenia kandydatów: * Otwartych na nowe technologie * Wytrwałych w dążeniu do celu * Skutecznych * Znających obsługę komputera Docenimy Cię bardziej, jeśli: * Pracowałeś już jako handlowiec i możesz pochwalić się osiągnięciami. * Masz pojęcie na temat polskiego rynku telekomunikacyjnego. * Masz pojęcie na temat zasady działania sieci komputerowych. * Zarzadzasz/ zarządzałeś zespołem handlowców

Oferujemy

Gwarantujemy: * Najwyższą jakość usługi * Bardzo wysokie zarobki * Satysfakcję z pracy * Bezpłatne, profesjonalne szkolenia * Nieustanny rozwój