Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
Przedstawiciel handlowy na obszar Francji

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Francja
praca stacjonarna
5876 dni temu

Ogłoszenie numer: 46022, z dnia 2008-06-27

Serwis Personalny Sp. z o.o.(1428/3) Specjalizujemy się w leasingu pracowników w kraju i za granicą, rekrutacjach oraz outsourcingu usług: kadrowych, płacowych i księgowych.

Miejsce pracy: Francja

Nr Ref.: TR/SP/FR

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za reprezentowanie Agencji na terenie Francji, pozyskiwanie nowych klientów i pracowników oraz opiekę nad pracownikami tymczasowymi oddelegowanymi do pracy we Francji.

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka francuskiego • Zdolność do prowadzenia rozmów handlowych • Doświadczenie w pracy za rynku francuskim z kontrahentami z tamtego obszaru • Umiejętność pracy w zespole • Duże poczucie odpowiedzialności • Duża gotowość do podróży służbowych a nawet przeprowadzki

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie • Pracę w młodym, dynamicznym zespole • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego • Szkolenia z zakresu działania agencji pracy