Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy - Inżynier Sprzedaży

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5899 dni temu

Ogłoszenie numer: 44794, z dnia 2008-05-30

NIVELCO-POLAND Sp. z o.o. www.nivelco.pl jest dystrybutorem przemysłowych urządzeń do pomiaru poziomu, przepływu, ciśnienia i zapylenia uznanych światowych marek.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3314-08

Opis stanowiska

- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami z branż przemysłowej i wodno-ściekowej- przygotowanie ofert handlowych- doradztwo techniczne w zakresie proponowanych urządzeń

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, elektryk lub automatyk - doświadczenie handlowe mile widziana znajomość rynku branży wodno-ściekowej- pożądane doświadczenie w stosowaniu lub sprzedaży aparatury do pomiaru poziomu i przepływu- znajomość oferty oraz działań konkurencji- podstawowa znajomość języka angielskiego- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- po okresie próbnym samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy- oferujemy interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej firmie, w młodym i dynamicznym zespole- pakiet szkoleń