Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Handlowy / Account Manager

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6042 dni temu

Ogłoszenie numer: 38783, z dnia 2008-01-08

CNS Solutions www.cns.pl działa na polskim rynku od 10 lat. Zajmuje się dostarczaniem systemów 3D CAD/CAM/CAE/PDM wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją. Firma jest dystrybutorem AlphaCAM w Polsce i na Ukrainie, dystrybutorem SURFCAM oraz autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SolidWorks. Działalność CNS Solutions związana jest również z usługami projektowymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2971-07

Opis stanowiska

- odpowiedzialność za realizację procesu sprzedaży- pozyskiwanie nowych klientów- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych- przygotowywanie ofert handlowych i raportów sprzedaży- realizowanie założonych celów sprzedażowych- prowadzenie negocjacji handlowych- prowadzenie prezentacji firmy i produktów

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie zawodowe w sprzedaży rozwiązań programowych CAD/CAM/CAE/PDM - wykształcenie wyższe mechaniczne lub handlowe- język angielski na poziomie komunikatywnym- prawo jazdy B aktywne- sumienność- komunikatywność- wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne- umiejętność analitycznego myślenia- umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego planowania zadań- umiejętność pracy w zespole- umiejętności interpersonalne w kontaktach sprzedażowych- duża motywacja wewnętrzna do realizacji wyznaczonych celów- wysoka kultura osobista

Oferujemy

- konkurencyjne wynagrodzenie- możliwość rozwoju- szkolenia i szeroki pakiet świadczeń socjalnych