Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Przedstawiciel Eksportowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Polska
praca stacjonarna
6507 dni temu

Ogłoszenie numer: 25255, z dnia 2006-12-25

Nasz Klient to firma produkcyjna z branży budowlano-instalacyjnej. rejon: Europa płn-zach

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: EXP/1708/06

Opis stanowiska

ZADANIA: - realizacja strategii firmy w zakresie sprzedaży na powierzonym terenie, - pozyskiwanie nowych klientów i rynków zbytu, - maksymalizacja zysków poprzez zwiększenie przychodów ze sprzedaży, - zapewnienie opieki merytorycznej nad klientem w zakresie informacji technicznej i handlowej, - monitorowanie działań konkurencji.

Wymagania

- doświadczenie w obszarze handlu i bezpośredniej obsłudze klienta eksportowego, - b. dobra znajomość języka angielskiego i dobra niemieckiego (wyjazdy zagraniczne), - minimum średnie wykształcenie (preferowane wyższe ekonomiczne lub techniczne), - preferowany region zamieszkania w pasie Poznań – Zielona Góra – Szczecin, - prawo jazdy kategorii B, - gotowość do częstych podróży służbowych, - optymizm, entuzjazm.

Oferujemy

- ambitną, ciekawą i pełną wyzwań pracę, - wszelkie niezbędne wyposażenie stanowiska: samochód, laptop, telefon, - atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od osiąganych wyników.