Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Przedstawiciel Ds. Klientów/ Wielka Brytania

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6749 dni temu

Ogłoszenie numer: 18234, z dnia 2006-02-22

Prowork

Jesteśmy firmą specjalizująca się w rekrutacji pracowników z Polski dla pracodawców brytyjskich w następujących branżach: opieka medyczna, hotelarstwo, transport i produkcja

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Praca na terenie Wielkiej Brytanii Obowiązki: reprezentowanie firmy na terenie Wielkiej Brytanii, kontakty z pracodawcami, pozyskiwanie nowych klientów (pracodawców)

Wymagania

Wymagania: doświadczenie handlowe, płynna znajomość angielskiego, znajomość brytyjskiego rynku pracy, umiejętność samodzielnej organizacji pracy. Oferta skierowana tylko do osób zamiszkującyhc na stałe w Wielkiej Brytanii.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: od zaraz, stała współpraca Wynagrodzenie: do uzgodnienia